9 Eylül 2011 Cuma

HER ZAMAN GÜZELSİN SIĞACIK...


Sırtındaki  eviyle salyangoz, sakinliğin  simgesi olmuş artık Sığacık ile bütünleşmiş Uluslararası bir  logo haline getirilmiş.


Liman eskisi gibi değil,"şöyle bir gideyim denizin içene bakayım" diyemiyorsunuz.Kapatılmış, lüks yatlar demirlemiş limana.Sıra sıra dizili balıkçılardan seçerek aldığınız balığınızla kıyıda bir mangal yakma imkanınız da artık  yok restoranlar almış onun yerini ama olsun gene de güzelsin beee Sığacık... Çatılarda  salyangoz figürleri ve kuş evleri...Sığacık kalesinden gün batımı.

*Fotoğraflar istediğim gibi değil.Yanınızda yaramaz bir ufaklık olunca iki dur,bir bak alelacele ancak bu kadar oldu.

7 yorum:

Meral Sanatevi dedi ki...

Geçen hafta tatilimi Sığacıkta sonlandırdım hoş üç yıldır hep aynı şeyi yapıyoruz sakin şehri çok seviyorum balıkçı Alemde üç gün balık kalamar ziyafeti çektik ben henüz yayınlamadım ama siz çocuğa rağmen benden güzel kareler yakalamışsınız ellerinize sağlık...

!ÇİMDEN GELDİGİ GİBİ~~~ dedi ki...

Sizin fotoğraflarınızı da merakla bekliyorum.:))

crazywomanrosemary dedi ki...

daha ne olsun..güzel fotolar..

Giz dedi ki...

Sığacık ne kadar güzel bir yermiş, gizli bir cennet adeta canım :) son zamanlarda daha çok bilinirliğinden sanırım dizi dizi yatlar demirlemiş ama o doğal güzellik hala çok etkileyici :)


http://gizliteras.blogspot.com/

İkiz Annesi dedi ki...

Fotoğraflar çok güzel orada olsam keşke dedirtiyor insana:)

FunD@ dedi ki...

daha ne olsun bence harika fotolar.bu arada ben buraları hiç görmedim ya:( seferihisarın bi çok yerini hatırlıyorum ama yok yok buraya hiç uğramadık biz vala hayıflandım şimdi

Mehmet Kenan Salman Sığacık Seferihisar İzmir dedi ki...

Sığacık Tanıtım Sitemiz
http://sigaciktanitim.tr.gg