4 Ağustos 2016 Perşembe

Makyaj Malzemeleri İçin En Doğru Seçim Yves Rocher

Biz kadınlar ne de çok seviyoruz sürüp sürüştürmeyi. Cildimize bir sürü makyaj malzemesi ile rötuş yapıyoruz. Ama yalan yok, güzel de oluyoruz. Hatta bazı insanlar, kadın erkek gözetmeksizin, öyle harika makyaj yapıyorlar ki siz ona makyaj değil sanat dersiniz. İşe veya okula giderken biz tabii ki o kadar vakit ayıramayız makyaja. En hızlı ve en isabetli olacak şekilde malzeme seçimini yapmamız ve hızlı akan hayatın hızına bomba gibi ayak uydurmamız gerekir.

Makyaja ayırdığım vakit çok fazla değildir benim. Çünkü yapmak istediğim makyajı bilirim ve benim sinirlerimi bozmadan kolayca istediğim görüntüye ulaştıracak makyaj ürünlerini kullanırım. Tüm makyaj malzemelerimi Yves Rocher’den aldığım için de istediğim sonuca ulaşmam hiç ama hiç zor olmuyor.

Çarpıcı kirpikler istediğimde kirpik uzatıcı fırçası ile en kısa kirpiğe kadar ulaşabilen maskarayı kullanıyorum. Genelde maskara uygulanırken en sinir bozucu olan durum göz kapağında kalan maskara izidir. Yves Rocher’in kirpiklere hacim kazandıran maskarasında ise bu can sıkıcı durumdan eser yok. Bu ürünün bir diğer önemli özelliği ise içerisinde bitkisel özler bulundurması. Zaten Yves Rocher her ürününde doğanın gücünden mutlaka yararlanıyor. Üstelik şimdi indirime de girmiş. Sadece maskara değil birçok makyaj ürününde Yves Rocher kampanya uyguluyor. Siz de merak edip bakmak isterseniz makyaj kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanyada olan bir diğer ürün ise benim için oldukça hayat kurtarıcı oldu. Oje sürdükten sonra yeterince sabredemeyenlerdenim ben de. Sürüp hemen evden çıkasım gelir. Tabi bu durumda bazı yerleri de illaki bozulur. Neyse ki benim gibiler için Yves Rocher cankurtaran özellikle rötuş oje tasarlamış. Yanımda asetonum yeni ojem yoksa ve belli bir süre bozuk ojelerimle idare etmem gerekiyorsa rötuş ojemi sürüyorum, kusursuz tırnaklara kavuşuyorum.

Şimdi de sıra geldi leke karşıtı, yaşlanma karşıtı kremlere. Maalesef zaman geçiyor, alışkanlıklarımız değişiyor ve kendimize hiç dikkat etmiyoruz. Aslında cildimizi lekelerden korumamıza yardımcı olacak leke karşıtı kremleri yaz kış kullanmalıyız. Ama nedense alışmışız sadece yazın pek de koruyucu etkisi olmayan ucuz bronzlaştırıcılara, yaşlanınca cildimizde olacak lekeleri hiç düşünmüyoruz. Neyse ki Yves Rocher düşünmüş ve harika bir kampanya daha yapmış da bu alışkanlığı yavaş yavaş kazanmaya başlıyoruz. En azından ben başladım, size de tavsiye ederim.Hiç yorum yok: