30 Mart 2018 Cuma

Ray Ban Güneş Gözlükleri İle Erkekler Daha Şık

Günümüzde güneş gözlüğü sadece kadınlara ait bir aksesuar değil, erkeklerin de kombinlerini tamamladığı en önemli parçalardan biridir.Tarzlarına uygun modelleri tercih ederek görünümlerini dikkat çekici hale getiriyorlar.

Atasun Optik, en sevilen modelleri bir arada bulunduran internet sitesinde şık erkek güneş gözlüklerine de ulaşılmasını sağlıyor. Yüz hatlarına ve tarzına uygun seçilebilecek erkek güneş gözlüklerinde aynı zamanda gözleri zararlı UV ışınlarından koruyacak kalite de bulunuyor. Sayfada birçok farklı markanın modelleri sadece yolda yürürken ya da spor yaparken kullanılmıyor.Erkekler güneş gözlüklerinin modellerini ve renklerini seçerken tarzlarına, cam çeşidini seçerken kullanım amaç ve alanlarına dikkat etmek zorundadır.


Örneğin; araba kullanan ve spor bir tarzı olan kişi polarize cama sahip Ray Ban Wayfarer güneş gözlüğünü tercih eder. Ancak Seen marka güneş gözlüğü ise daha modern bireylere hitap ettiği için iş dünyasında da kullanılabilir. AtasunOptik’in sayfasında bulundurduğu erkek güneş gözlüğü markaları arasında Ray Ban, DolceGabbana, EmporioArmani, Gucci, Hugo Boss,Persol, Prada, MarcbyMarcJacobs ve Carrerayer alırken aynı zamanda Seen, Solaris modelleri ve Unofficial gibi kaliteli markaların uygun fiyatlı ürünleri de bulunuyor. Bunların arasından yüz şekline uygun olanı seçmek çok önemlidir. Çünkü oval yüz şekline sahip bir kişiye uyan bir model üçgen yüz hatları olan bir kişiye uymaz. Bu yüzden doğru modeli deneyerek seçmek ya da öncesinde kullanılan modelin çok benzerini almak daha mantıki olacaktır. Gözlük tipleri damla, çekik, oval, kelebek, yuvarlak ve köşeli gibi farklı formlarda oluyor. Bunun yanı sıra cam çeşitleri deaynalı, degrade, tek renk ya da polarize olarak sunuluyor.


Gözlük seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer kriter de hayat tarzı ve kıyafetlerimizde ağırlıklı olarak kullandığımız renklerdir. Sarı, siyah, lacivert, gümüş, kırmızı, mavi, mor, gri ve kahverengi gibi renk gelişmesindeki herhangi bir renk seçilebilir. Ancak uygun kıyafetler ile kullanılabilecek bir model tercih edilir ise hem daha şık bir görünüm hem daha konforlu bir kullanım sağlanır.

Farklı model ve markaların bulunduğu için AtasunOptik'den tercih yapmak hem zor hem kolay hale geliyor. Farklı modeller ile kafa karıştıran marka çeşitliliği ile ufkumuzu genişletiyor. İnternet sayfasında gözlüklerin görsellerini, detaylı özelliklerini ve fiyatlarını rahatlıkla görebiliyor aynı zamanda alışveriş de yapabiliyoruz. Her anlamda kolaylık sağlıyor. Onlarca markaya ulaşabildiğimiz için birkaç seçim birden yapabiliyoruz.

1 yorum:

Kaputoglu Blog dedi ki...

Bu güzel modern moda yazısı için teşekkürler :D