24 Ekim 2013 Perşembe

29 Ekim Tatil Turları Bonubon.com’da


Çalışma hayatı öyle yorucu ve stresli ki, artık insanlar özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar en ufak bir tatili bile değerlendirmek ihtiyacı içindeler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da bu tatil fırsatlarından biri… Pazartesi gününü bağlayabilip tatili 4 güne uzatabilenler, 29 ekim tatil turlarına bir göz atabilirler. İsteyen lüks otellerde konforlu bir tatil yapabilir, isteyen ise kültür turlarına katılabilir.

Şehirden uzaklaşmak istemeyenler için de olanaklar oldukça fazla…Seçkin restoranlarda özel menülerle lezzet keyfi yapılınabileceği gibi çok özel mekanlarda masaj ve spa ile rahatlama da tercih edilebilir. Sizleri günlük hayatın koşuşturmalarından ve gerginliğinden uzaklaştıracak daha pek çok aktivite de mevcut… Ata binebilir, bisiklet turu yapabilir, atv ile safariye katılabilir, tiyatroya gidebilirsiniz.

Tüm bu aktivitelerin hepsini bulabileceğiniz bonubon.com size 29 Ekim’de çok özel teklifler sunuyor. Bu ayrıcalıkları yaşamak için bonubon.com’u ziyaret edebilirsiniz. www.bonubon.com

Hiç yorum yok: