10 Aralık 2013 Salı

Yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi yılbaşı hindisi


Yeni yıl yaklaştıkça yeni yılın heyecanı da içimize doluyor. Pekçok kimse yılbaşı ağacını evinin bir köşesine kurup, en güzel şekilde süsledi bile. Yılbaşı gecesine yönelik planlar, programlar da yapılmaya başlandı.

Kimileri yeniyıla seçkin mekanlarda, canlı müzik eşliğinde, keyifli bir yemek ile girmek isterken, kimileri de sevdikleriyle daha rahat olabileceği ev ortamını tercih etmekte.

Eğer yeni yılı evde kutlamaya karar verdiyseniz o zaman konuklarınız için çok şık bir yılbaşı sofrası hazırlamanız gerekecek. Evde yılbaşı yemeği yapacakların menüsünde yılbaşı hindisi mutlaka vardır. Ancak hindi evlerde pişirilmesi çok da kolay olmayan bir yemektir. Eğer misafirlerinize yılbaşı sofrasında lezzetiyle ve görünümüyle çok özel bir hindi sunumu yapmak istiyorsanız bonubon.com’un özel yılbaşı sofrası kategorisine bir göz atmalısınız. Kızarmış hindiden tutun da, hindi dolmasına ve çok çeşitli meze paketlerine kadar yılbaşı sofranızda olması gereken pek çok teklifi bulabileceğiniz sitede yine yılbaşıne özel çok farklı teklifleri de bulabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediye çeki bunlardan sadece biri. Emporio Armani, Accessorize, Joker, Linens, Arzu Kaprol, Network, Divarese gibi daha pek çok markaya ait kendi belirleyeceğiniz tutardaki hediye çekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


Yılbaşına dair diğer pek çok teklif için bonubon.com’un yılbaşı kategorisini mutlaka ziyaret edin.