4 Ekim 2011 Salı

Sevdiklerinize Doğum Günü Hürriyet'i Verin

Hürriyet Gazetesi'nden okurlarına doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü ve diğer tüm özel günler için unutamayacakları bir hediye fırsatı!

Doğduğunuz gün Türkiye'de ve dünyada neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?


Hürriyet, ilk yayın tarihi 01.05.1948'den günümüze kadar olan tüm baskılarının birinci sayfalarını kullanımınıza sunuyor. Bu sayede aileniz ve sevdiklerinize, doğum günlerine ait sayfayı armağan ederek bu özel günleri unutulmaz kılabilirsiniz. Ya da dilerseniz kendi doğduğunuz güne ait gazetenin ilk sayfasını sipariş edip saklamanız mümkün.

Size özel Hürriyet'inizi, orijinal gazete kağıdına baskılı olarak farklı ebatlarda seçebilirsiniz. Ayrıca ister karton tüp içerisinde, ister özel kutuda, isterseniz de oldukça şık bir ahşap çerçeve içerisinde sipariş verebilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken http://bit.ly/dogumgunu1 adresini ziyaret ederek istediğiniz tarihi belirtmeniz!


Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

Aynur (Küçük Hala) dedi ki...

sabah başka bir blogta, şimdi de sende gördüm Ebrucum
çok hoşuma gitti
gayet güzel düşünülmüş bir konu
sipariş vericem ben de

ayrıca söylemeden edemiycem senin blogta görünce daha gerçek geldi niyeyse :)))

Giz dedi ki...

Harika bir uygulama bu! Ben şahsen çok isterdim doğduğum günün gazetesini okumayı, daha doğumgünüme çok var ama eşiminki geliyor ona böyle bir sürpriz yapabilirim canım :)))


Giz’li Teras

m d dedi ki...

Fiyatlar çok uçuk. Türkiye'deki bu fiyatlandırma politikasını anlayamıyorum.. Yurtdışını da gördük, yok böyle bir sistem :(